SHOP


Bloğun mağaza sayfasına hoş geldiniz! Buradaki tasarımların tümü benim fikirlerim ve ihtiyaçlarım doğrultusunda erkek arkadaşım tarafından yapıldı. Başta benim için çizip tasarlıyordu ancak sonra “Neden bu tasarımlar sayesinde kendi okul masraflarımızı çıkarmayalım?” düşüncesi ile böyle bir sayfa oluşturmaya karar verdik. Burada gördüğünüz tüm ürünleri hem baskı halinde hem de dijital formda yani yazdırılabilir olarak satın alabilirsiniz. Dijital formatta alınan ürünlerin kaynakları elinizde olacağından istediğiniz sayıda ve istediğiniz kağıda baskı alabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Ayrıca yazdırılabilir olan ürünlerin tamamı sadece 1 dolar! İleride daha farklı ürünlerle de burada olmayı düşünüyoruz. Sorunuz, öneriniz ya da ürün üzerinde değiştirmek istediğiniz herhangi bir şey olursa iletişim kısmından bana çekinmeden ulaşabilirsiniz. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz!2018 için 12 aylık çiçek desenli takvim sayfalarımızı hem dekor hem de ajandanızda kullanabilirsiniz. Ayrıca kartona basılmış halde yurt içinde ya da yazdırılabilir formatta Etsy üzerinden satın alabilirsiniz. Ürün 12 aylık takvim sayfası ve bir adet kapak sayfasından oluşmaktadır ve her ayın renk teması o ayın renklerine göre tasarlanmıştır. Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi bu üründe de 2 gün içerisinde boyut değişikliği yapılabilir. Ayrıca ürünümüzün kalın kartona basılı halini de fotoğraflarda görebilirsiniz.  

2018’e girerken hem dekor amaçlı kullanabileceğiniz hem de hediyelerinizin yanında sevdiklerinize gönderebileceğiniz yılbaşı kartlarımız da var. Ürünümüzde farklı tasarımda 9 adet yılbaşı kartı bulunmaktadır. Bu ürünümüzü karton baskı halinde yurt içinde ya da yine yazdırılabilir formatta Etsy üzerinden alabilirsiniz.

Daha detaylı incelemek ve satın almak için ürünün Etsy linki; https://www.etsy.com/listing/564589666/christmas-cards-printable-christmas?ref=listing-shop-header-1
Yine yılbaşının vazgeçilmezi stickerlar ile hem ajandanızı hem de sevdiklerinize hediyelerini  süsleyebilirsiniz. Ayrıca eğer yazdırılabilir formatta alırsanız istediğiniz gibi keserek kendi stickerlarınızı oluşturabilirsiniz. Ürünümüzde farklı tasarımda 9 adet sticker bulunmaktadır ve Türkiye içine basılı halde ya da Etsy üzerinden yazdırılabilir formatta satın alabilirsiniz.


Bir diğer ürünümüz de yeni yıla daha planlı ve düzenli girmek isteyenler için. Bu ürünü ister farklı boyutta yazdırıp çerçeveleterek dekor halinde isterseniz daha küçük boyutta planlama yapmak için kullanabilirsiniz. Özellikle geleceğe dönük planlar, erken rezervasyonlar, tatil ve toplantı planları ve sınav tarihleri için ideal. Ürünün boyutlarında istediğiniz şekilde değişiklik yapılabilir.

Daha detaylı incelemek ya da satın almak için Etsy linki; https://www.etsy.com/listing/564390858/printable-calendar-2018-calendar?ref=shop_home_feat_2
Dekor ya da planlama için kullanabileceğiniz 12 aylık takvimlerimizin daha sade halleri de var tabii. Bu takvimi de 12 aylık olarak kalın kartona basılı halde ya da Etsy üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca boyutlarında da talebiniz üzerine değişiklik yapılabilir.


SHOP SHOP Reviewed by Bensu on Aralık 23, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.